Proč kupovat matraci Ely?

Myslíme si, že by otázka měla být proč ne koupíte matraci Ely? Tady v Ely jsme udělali naprosto vše, co jsme mohli, abychom se ujistili, že naše matrace jsou perfektní na spaní, snadno se kupují a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Opravdu věříme, že byste měli být skutečným fanouškem společnosti, od které nakupujete, takže začneme tím, že vám řekneme vše o nás.

O matraci Ely

Máme čtyřicetileté zkušenosti v průmyslu spánku a matrací, což znamená, že o tom opravdu víme. Jsme nadšení pro dobrý spánek, a proto jsme vytvořili dva různé typy matracových pocitů s různými úrovněmi pevnosti a vhodné pro většinu typů těla.

Prodáváme také vysoce kvalitní chránič matrace.

Brzy máme k dispozici další produkty, které budou uvedeny na trh později v tomto roce.

Proč byste tedy měli nakupovat od Ely?

Matrace Ely jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů

Dlouho jsme přemýšleli o tom, z čeho chceme matrace vyrábět, a usadili jsme se na třech základních přírodních materiálech:

  • Vlna
  • Hříva
  • Bavlna

Tyto materiály jsme vybrali kvůli jejich úžasným schopnostem. Jsou prodyšné, což znamená, že regulují tělesnou teplotu, jsou odolné, což znamená, že vydrží opravdu dlouho a nemusíte je napěňovat chemickými látkami, aby byly bezpečné a odolné.

Koňské žíně má navíc tu výhodu, že je extrémně pružné, což znamená, že je velmi pohodlné, bez nutnosti použití pěny.

Naše matrace jsou bez pěny

Lidé mají mnoho mylných představ o pěně a jejích výhodách, ale myslíme si, že se děje mnoho zavádějících.

Pěna je produkt vyrobený člověkem a jako společnost, která věří v používání toho, co příroda nabízí, nejsme jejím fanouškem. Často je protkán chemikáliemi a není skvělý při poskytování podpory lidem, kteří jsou starší nebo těm, kteří mají bolesti kloubů nebo svalů.

Jedním z hlavních problémů s pěnou je použití těkavých organických sloučenin (VOC) při jejich výrobě, které matrace poté uvolňují v procesu zvaném „odplyňování“. Může to být dlouhý a páchnoucí proces.

Obecná shoda je v tom, že vdechování nepřirozených plynů je špatný nápad, zvláště když jste v takové těsné blízkosti. Mnoho pěnových matrací používá chemikálie jako samozhášecí přísada, protože pěna sama o sobě nehořlavá není.

Materiály matrace Ely jsou vyrobeny z materiálů, které přirozeně zpomalují hoření, takže není třeba přidávat další chemikálie.

Kupte si matraci Ely s 30denní spánkovou verzí

Chcete-li nabídnout takové spánkové testy, musíte si být ve svém produktu opravdu jisti, ale jsme si velmi jisti, že si svou matraci Ely zamilujete natolik, že ji nebudete chtít vrátit.

Zkoušky spánku jsou skvělé, protože vám dávají jistotu. Před nákupem máte příležitost to vyzkoušet. Pouze společnosti, které mají naprostou jistotu, že si svou novou postel zamilujete, mohou s takovou jistotou rozdávat matrace.

Jsme cenově dostupné pro každého

Víme, že matrace jsou rozumné výdaje. Spousta lidí spí na zastaralé matraci, protože si nemohou dovolit novou. Ale Ely má možnost bezúročného financování 0%, což znamená, že si můžete rozdělit náklady tak, aby byly pro vás cenově dostupnější.

Dodání, když si koupíte matraci Ely

Nabízíme celou řadu možností dodání, abychom vaši novou matraci dostali co nejrychleji a bez stresu. Můžeme vám doručit do sedmi až deseti pracovních dnů, nebo můžete požádat o možnost prémiového doručení, pokud ji potřebujete rychleji.

Náš dvoučlenný tým je zdarma a dodá do místnosti podle vašeho výběru, což pro vás znamená méně dramatu a matraci, na které můžete spát v žádném okamžiku.

Jsme šetrní k životnímu prostředí

Životní prostředí je tak důležité. Máme jen jednu planetu, na které můžeme žít. Když tedy vezmeme v úvahu skutečnost, že každý rok jsou na skládky házeny miliony matrací, jedná se o to, kolik prostoru spotřebujeme tím, že do prostředí vracíme produkty, které se nebudou zhoršovat stovky let.

Matrace Ely jsou plně biologicky odbouratelné a jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů. To znamená, že budou hnít pryč na Zemi, místo aby se povalovali a ničili planetu.

Protože používáme přírodní materiály, je konstrukce našich matrací také šetrná k životnímu prostředí, takže je to výhodné pro všechny.

Rádi bychom změnili váš spánek

Milujeme všechno, co spí, a rádi bychom vám pomohli změnit váš spánek. Náš tým vám může pomoci s dotazy, které byste mohli mít. Chcete-li procházet naše produkty, navštivte naše webové stránky. Pokud chcete více informací o třinácti vrstvách, které používáme v naší matraci, navštivte naši vyhrazenou stránku.

The post Proč koupit matraci Ely? objevil se poprvé na Ely Matrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *