Průvodce péčí o matraci: Jak mohu udržovat svou matraci Ely v dobrém stavu?

Takže jste se rozhodli vykopnout starou matraci a místo toho jste si koupili matraci Ely. Úžasná volba. Získáte zaručené pohodlí a nepochybně očekáváte, že to bude trvat opravdu dlouho. A mělo by. Na matrace Ely je poskytována desetiletá záruka.

Průměrné matrace by měly vydržet pět až deset let, takže očekáváme, že vaše matrace Ely vydrží opravdu dlouho.

Nemůžete však očekávat, že to bude trvat tak dlouho, pokud se o to nebudete chtít postarat. Uvědomit si faktory životního prostředí, které potenciálně poškozují vaši matraci, je opravdu důležité, protože tyto mohou výrazně snížit její životnost.

Udržování matrace čisté a zdravé znamená, že zůstane svěží a bude se cítit dobře. Rádi vám s tím pomůžeme.

Sestavili jsme tento stručný průvodce péčí o matraci, který vám pomůže chránit vaši novou investici. Prohlíží vše, od čištění matrace až po prevenci potenciálních katastrof.

Pokud se budete starat o svou matraci Ely, vaše matrace Ely se postará o vás.

Matrace Ely jsou již prodyšné, protože jsou vyrobeny z vlny, koňských vlasů a bavlny, které všechny dýchají. Je však důležité, abyste své matraci Ely poskytli správný dýchací prostor.

Odizolujte a nechte patnáct až dvacet minut na vzduchu. To umožní matraci odvádět veškerou vlhkost a odpařovat se.

Může to znít jasně, ale nenechte nikoho, aby vám skočil do postele. To znamená žádné děti a žádná domácí zvířata. Odražení na matraci časem ovlivní podpůrný prvek.

Měli byste se také vyvarovat sezení na boku, pokud můžete. Na bocích není tolik opory jako ve středu, a tak přílišné sezení na boku může narušit strukturu a zeslabit strany.

Matraci pravidelně obracejte, abyste rozložili tlakové body a prodloužili její životnost. Můžete jej také otáčet, abyste se vyhnuli vytváření ponořených bodů tam, kde dáváte většinu své váhy.

Matraci byste měli střídat každý týden a poté ji jednou za tři až čtyři měsíce převrátit. Pomůže to výplním usadit se rovnoměrněji.

Postupem času vaše matrace uvidí všechny druhy nepříjemností, včetně mrtvé kůže a potu. Přestože vaše matrace Ely může díky přírodním materiálům odvádět vlhkost, důrazně doporučujeme vyhradit si čas na čištění matrace.

Vysajte základnu, abyste pomohli odstranit usazený prach. To pomůže udržovat vzhled a pocit svěžesti a předcházet symptomům alergie, které přicházejí s roztoči a mikroby.

Existuje mnoho různých způsobů čištění matrace v závislosti na typu, který máte. Doporučujeme každých šest měsíců dobré čištění. Tato úroveň rutiny udrží vaši matraci čistou.

Další informace o tom, jak vyčistit matraci, a další pokyny, jak se zbavit nežádoucích skvrn, naleznete v našem průvodci, jak matraci vyčistit.

Nákup chráničů matrací je skvělý způsob, jak poskytnout matraci ochranu, kterou si zaslouží. Chrániče matrací pomáhají udržovat vaši matraci v nejlepším stavu tím, že dělají hlavní akci a chrání vaši matraci před skvrnami a tekutinami.

Jsou relativně levné a snadno omyvatelné, což usnadňuje odstraňování skvrn.

Pokud hledáte skvělou ochranu, nehledejte dále než Elyho vlastní strážný. Tento potah nabízí reverzibilní měkké rouno z mikrovlákna se výplní 100% bavlna. Je 100% vodotěsný a zabraňuje jakýmkoli nečistotám, které se dostanou na matraci, jako jsou roztoči, plísně, plísně, bakterie a houby.

Pokud chcete, aby matrace dlouho vydržela a udržela si svůj stav, je dobré investovat do pořádné. Jsme rádi, že jste si vybrali matraci Ely, která je vyrobena ze všech přírodních materiálů-včetně vlny, koňských vlasů a bavlny-protože jste již v polovině cesty k matraci s dlouhou životností, která si udrží svůj stav.

Naše matrace je vyrobena ze třinácti vrstev vysoce kvalitního materiálu a je pohodlná a prodyšná. Dodává se s třicetidenní zkušební verzí spánku a desetiletou zárukou.

Pokud investujete svůj čas do toho, aby vaše matrace vypadala a vypadala jako nová, jsme tu vždy pro vás. Ely můžete kontaktovat ohledně jakékoli rady a podpory e -mailem na info@elymattress.com.

Další novinky a informace související s matrací a spánkem najdete v našem blogu. Zde se zabýváme všemi druhy témat, včetně praktických průvodců, které vám pomohou zlepšit váš spánkový život.

Pokud jste si ještě koupili, můžete procházet naše produkty na našich webových stránkách. Pokud chcete více informací o třinácti vrstvách, které tvoří naši jedinečnou matraci, navštivte naši specializovanou stránku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *