Váš spánkový horoskop na rok 2022 dorazil!

Spánkový horoskop 2022Podívejte se k nebesům a uvidíte, co nový rok přinese vašemu znamení zvěrokruhu – a jak to ovlivní vaše spánkové rutiny a zdraví

Nebylo nám líto se rozloučit s rokem 2021 a bylo by podceněním říci, že do roku 2022 hledíme s nadějí a optimismem. Zajímá vás, jakým směrem byste se podle horoskopu měli vydat, abyste si nový rok užili co nejlépe? Zajímá vás, jak vaše rozhodnutí ovlivní vaše spánkové návyky (protože my jsme přece ta lepší společnost pro spánek) a celkové zdraví?

Nechte hvězdy naznačit, aby byl nový rok co nejzdravější a nejšťastnější.

Spánkový horoskop Beran 2022Beran

Letošní rok vypadá růžově, navzdory nedávným neúspěchům, které vás přiměly přemýšlet, zda váš přístup od nosu až po brus funguje. Je to tak, zejména na frontě peněz. To znamená, že je ten správný čas na modernizaci vaší ložnice. Vyměňte prostěradla, která zažila lepší časy, za luxusní s vysokým počtem nití. Udělejte něco navíc a utrácejte za přepychové polštáře, nový potah matrace a novou matraci vhodnou pro vaši preferovanou polohu spánku. Když jste tam, aktualizujte také své okenní krytiny, abyste se ujistili, že váš pokoj je dostatečně tmavý, aby podporoval hluboký spánek.

Spánkový horoskop Býk 2022Býk

Vaše kariérní cesta mohla být v poslední době hrbolatá, ale buďte si jisti, že vpřed zažijete hladší plavbu. Vaše touha udržet si vysoké profesionální standardy může být trochu opotřebovaná, proto buďte proaktivní, abyste zvládali stres – jeden z faktorů, který vás v roce 2021 donutil zmítat se v noci. zpomalte svůj mozek. A na noc odložte telefon. Je pro vás příliš lákavé kontrolovat e-maily a sociální sítě, když byste měli spát. Nechte ji v jiné místnosti nebo ji schovejte do šuplíku.

Spánkový horoskop Blíženci 2022Blíženci

Vždy jsi byl v srdci zvědavý, což živilo tvou touhu po vědění. Jak se tento rok blíží a vy se vydáte na nové cesty související se vzděláváním, ať už jde o nový koníček nebo o svépomocné knihy, abyste byli lepší a zdravější. Zvažte, zda si vzít knihu o spánku. Vaše neklidná, nikdy nespokojená povaha někdy stojí mezi vámi a dobrým nočním spánkem. Začněte odpočívat alespoň hodinu před spaním. Zvažte šálek bylinkového čaje a stočte se s jednou z těch nových knih v pohodlném křesle. Vypněte televizi a hoďte události dne za hlavu.

Spánkový horoskop Rak 2022 Rakovina

Vztahová dramata mezi rodinou, přáteli a dalšími důležitými osobami ve vás mohou zanechávat pocit, že běžíte naprázdno, protože rok 2022 se začíná odvíjet. Je čas naplnit nádrž a znovu se rozjet. Bude to znamenat návrat k základům na mnoha frontách, včetně zdravých rutin. Zbavte se svého zvyku na večerní svačinu a vyměňte tyto uklidňující sladké pochoutky za potraviny podporující spánek, jako jsou banány, hrst mandlí nebo vlašských ořechů nebo trochu bílého jogurtu. Také budete muset udělat ze spánku prioritu. Držte se stejného času před spaním a vstáváním, abyste mohli začít svůj den na pevných základech.

Leo 2022 spánkový horoskop Lev

Pro Leoše je rok 2022 rokem zlepšení spojení. Vaše charisma nezná mezí a do vašeho světa přijdou nové tváře. Pokud jste single, může to znamenat nový milostný zájem. Špatnou zprávou je, že vaše ložnice ještě není zcela připravena na přenocování, protože jste v posledních několika letech odsunuli domácí kutily na vedlejší kolej. Manželé i svobodní by měli dát svým prostorům na spaní modernější vzhled s aktualizovanou postelí, čerstvým nátěrem na stěnách a některými barevnými doplňky. Nebojte se být odvážní a kreativní při výběru. V jádru jste to, kdo skutečně jste, takže nechte tyto vlastnosti zazářit.

Spánkový horoskop Panna 2022 Panna

V loňském roce jste se svým úsilím o dokonalost v roce 2021 zklamali a žili sen, že nikdy nejste spokojeni s ‚dost dobrým‘. Udělejte z tohoto roku rok, kdy přijmete status quo. Prospěje to kvalitě vašeho spánku. Mnoho. Prakticky smýšlející Panna by také měla trochu otevřít peněženky a dopřát si. Vaše šetrnost je obdivuhodná, ale přicházíte o věci, které poskytují potěšení a pohodlí. Kupte si značkové pyžamo, hedvábné kimono a pohodlné pantofle a noste je ‚jen proto.‘ Nečekejte na zvláštní příležitost, abyste si to dopřáli a oslavili. Užijte si nyní odměny za svou tvrdou práci.

Spánkový horoskop Váhy 2022 Váhy

Cítíte se vyčerpaní? Do všeho, co děláte, vkládáte své srdce a duši a jste první, kdo nabízí pomoc svým blízkým. To je chvályhodné, ale vy jste se změnil. Ať je rok 2022 rokem, kdy přijmete péči o sebe sama. Víte, že už nějakou dobu nemáte dostatek spánku a už nemůžete skrývat svou únavu. Možná je čas získat v této oblasti pomoc tím, že si promluvíte se svým poskytovatelem zdravotní péče nebo požádáte o radu odborníka na spánek. Letos máte ambiciózní plány a budete potřebovat energii, abyste je uskutečnili na vysoké úrovni. Začíná to kvalitním spánkem. Nákup zařízení pro sledování spánku vám může pomoci jej získat.

Spánkový horoskop Štír 2022 Štír

Za zapálení svíčky na obou koncích se neomlouváte. Pravidla byla vytvořena proto, aby byla porušována a zpochybňována, že? To je snazší udělat v mladších letech, ale stárnutí má způsob, jak pokořit vaši divokou stránku a vaše zdraví může trpět. Nepravidelné spánkové návyky jsou pro vás normou, ale neslouží vám dobře. Přílišný spánek a dlouhé spánek nejsou nejlepší způsoby, jak to přehánět. I když to budete zpočátku nenávidět, nastavte si budík, abyste si zdřímli krátce (ne déle než 20 minut) a abyste ráno vstali z postele o něco dříve. Během krátké doby zjistíte, že máte více energie na to, co máte rádi, jako je socializace a objevování nových míst, abyste zabránili nudě.

Spánkový horoskop Střelec Štír 2022 Střelec

Můžete mít pocit, že jste posledních pár let hibernovali. To skončí v roce 2022, když roztáhnete křídla a vynoříte se ze svého kokonu. Budete se snažit přivést ostatní do své říše s obnovenou energií. Jste přece společenský tvor. Připravte se na potenciální hosty tím, že připravíte pokoj pro hosty a uděláte z něj příjemný prostor. To může znamenat nějakou reorganizaci a zkrácení celého vašeho domova, ale budete rádi, že jste to udělali. Nepořádek vás tíží a potřebujete prostor, abyste se mohli vznést. Podívejte se pozorně na své noční stolky a zaměřte se na minimální vzhled s mnohem menším množstvím věcí.

Spánkový horoskop Kozoroh Střelec 2022 Kozoroh

Workoholické způsoby vyřadily vaši rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Trávíte spoustu času dokazováním, že si zasloužíte odměny, které se vám dostanou, ale málokdy si uděláte čas na to, abyste byli v daný okamžik. Není divu, že máte pocit, že jste celý den náměsíčný, protože se soustředíte na to, co bude dál. Ironií je, že nicnedělání a učení se jen chillování vás učiní ještě produktivnějšími. Dejte si svolení, abyste se večer odpojili, zůstaňte mimo sociální sítě a přepněte telefon do tichého režimu. Není nic špatného na tom, dát si před spaním teplou koupel nebo sprchu a dopřát si hýčkání hydratační pleťovou maskou nebo nanesení luxusního tělového mléka. Z toho se dělají sladké sny, milý Kozorohu.

Spánkový horoskop Vodnář 2022 Vodnář

Přestože máte tendenci snít a přemýšlet o tom, co může přinést budoucnost, nenašli jste si čas podívat se na své sny blíže. Mohou obsahovat odpovědi, které tak zoufale hledáte. Možná je čas, abyste si vedli deník snů a zaznamenávali své myšlenky a pocity, jakmile se probudíte. Existuje nějaké společné téma? To by vám mohlo pomoci odstranit překážky, kterým jste v poslední době čelili, a posunout se vpřed odvážným novým směrem. Abychom vám pomohli získat více REM spánku, může být vhodný čas použít aplikaci nebo stroj s bílým šumem, abyste získali více klidu.

Spánkový horoskop Ryby 2022 Ryby

Šťastné Ryby, hvězdy se pro vás vyrovnávají jako nikdy předtím. Tato náhodná doba přináší příležitosti a nové začátky – možná změnu kariéry, nový domov a posun ve vztahu – které vám přinesou více štěstí. Pokud uvažujete o stěhování, berte to jako nový začátek a ozdobte své nové vykopávky tak, jak jste vždy chtěli. Vytvořte si postel svých snů s ultraluxusní matrací, elegantním čelem a přikrývkou s výrazným vzorem, které všechny odrážejí váš nový smysl pro svobodu a optimismus. Zbavte se starých zvyků a proměňte výběr snídaně. Přemýšlejte o maximalizaci vaší výživy pomocí zdravých možností. Na velkolepý rok 2022, který vás čeká, budete muset být co nejlepší.

Dobře si odpočiňte a probuďte se připraveni vyrazit!

Lepší spánek vede k lepším ránům, soustředí se na vaše cíle a sny na dosah. Máte chuť na další informace o spánku? Mrkni do těchto příspěvků:

Scott Living Shipable Sleep

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *