Zdravotní přínosy spojené se spaním na vlněné matraci

Pokud hledáte novou matraci a dbáte na své zdraví, máme pro vás perfektní matraci. Ve společnosti Ely z první ruky víme, že zdravotní přínosy jsou pro naše zákazníky nejvyšší prioritou, a tvrdě jsme pracovali na tom, abychom zajistili, že naše matrace poskytují mnoho zdravotních výhod. Ve skutečnosti jsme strávili více než 40 let v průmyslu matrací a věříme, že naše matrace jsou ty nejlepší. Poté, co jsme naslouchali našim zákazníkům a přijali jejich zpětnou vazbu, plně rozumíme tomu, co jako zákazník od matrace požadujete, a skutečně cítíme, že naše matrace Ely splní všechny vaše požadavky, včetně skvělých zdravotních výhod.

Jsme nadšení z používání přírodních materiálů v našich matracích. Materiály, které používáme k výrobě našich matrací, jsou nejen přírodní, ale také pocházejí z místních zdrojů. Mezi naše přírodní materiály patří koňské žíně, bavlna a kašmír. Při výrobě našich matrací také používáme rozhodující produkt vlna, která poskytuje několik skvělých zdravotních výhod. Tento článek bude hovořit o mnoha výhodách spaní na vlněné matraci.

Žádné škodlivé chemikálie nebo výpary

Žádný z materiálů, které používáme k výrobě matrace Ely, neobsahuje žádné škodlivé přísady. Mnoho dalších matrací je naplněno produkty, které produkují výpary a chemické vedlejší produkty, které mohou být škodlivé a mít negativní dopad na lidské zdraví. Tyto chemikálie byly spojeny se zdravotními stavy, jako jsou některé druhy rakoviny a problémy s neplodností. S matrací Ely můžete klidně spát s vědomím, že matrace, na které spíte, poskytuje nejen maximální pohodlí, ale je také zcela bezpečná pro vaše zdraví.

Vyhněte se roztočům, plísním a plísním

Roztoči, plísně a plísně jsou negativa, se kterými se nikdo nechce vypořádat. Mohou přispět ke zdravotním problémům, jako jsou alergie nebo problémy s imunitním systémem. Každému z těchto ošklivců se daří ve vlhkém a teplém prostředí. Budou šťastně hnisat v silně izolovaném prostředí, například uprostřed vaší matrace. Vlna nabízí suché prostředí a má schopnost uvolňovat vlhkost (něco, co může ostatním běžným matracovým materiálům chybět). Používáním vlny jako klíčového produktu v našich matracích to znamená, že se vyhneme potenciálu nechtěných návštěvníků, jako jsou tito.

Regulace teploty

Výzkum zjistil, že matrace vyrobené z jiných materiálů, jako je pěna, mohou způsobit teplotní problémy. To je způsobeno materiálem akumulujícím tělesné teplo. Protože používáme vlnu, naše matrace umožňují vašemu tělu dýchat a podpoří vás při regulaci tělesné teploty během spánku. Díky přírodním vláknům je vlna známá tím, že vám pomůže zůstat v chladu a být prodyšná po celou noc, abyste měli dokonalý noční spánek. Vlna má schopnost kontrolovat teplotu, na rozdíl od jiných často používaných materiálů (které mají tendenci izolovat a akumulovat teplo). Vlna podporuje vaše tělo, aby zůstalo na své optimální teplotní úrovni. Regulace teploty po celou noc může mít opravdu pozitivní dopad na kvalitu spánku.

Spóry plísní a alergie

Spóry plísní způsobují alergie v noci. Mezi běžné příznaky patří kýchání, kašel nebo svědění očí. Materiály, jako je polyester, vytvářejí vlhké a vlhké prostředí, které je perfektním prostředím pro růst spór plísní. Vlna má schopnost regulovat vlhkost, stejně jako regulovat teplotu obecněji. To zabraňuje rozvoji plísňových spor ve vaší matraci a posteli. Ti, kteří jsou obzvláště citliví na alergie, mohou dát přednost vlně, protože je vyrobena způsobem, který eliminuje alergeny. To platí i pro alergie na zvířata. S vyloučením těchto alergenů je mnohem méně pravděpodobné, že vlněné matrace zhorší nebo zhorší váš stav.

Přirozeně ohnivzdorné

Pokud jde o vaši matraci, zdraví a bezpečnost jsou dalším důležitým zdravotním faktorem. Mnoho matrací obsahuje chemikálie zpomalující hoření, aby se zabránilo riziku vznícení. Vlna má přirozeně ochranný lanolinový povlak, díky kterému je odolná vůči ohni bez potřeby zbytečných a potenciálně škodlivých chemikálií.

Kvalitnější spánek

Díky úžasným výhodám vlny – je hypoalergenní a podporuje regulaci teploty a vlhkosti – má schopnost podporovat hlubší spánek. Výzkum zjistil, že vlna může přispět k regenerativnějšímu a kvalitnějšímu spánku. Výzkumná studie zjistila, že účastníci používající vlněnou matraci zůstali ve fázi 3 spánku (známé jako hluboký spánek) déle. Spánek 3. fáze je důležitý pro obnovu a růst tkání. Váš imunitní systém se také posílí a buňky se během této hluboké fáze spánku regenerují. Fáze 3 spánku nám pomáhá cítit se dobře odpočatí.

Proč matrace Ely?

Zde v matraci Ely bereme zdraví a pohodu našich zákazníků vážně. Vytvořili jsme ty nejlepší matrace s celou řadou zdravotních výhod, abychom vám dali tu největší šanci na zlepšení vašeho spánku pro rok 2022. Neváhejte a prohlédněte si naše matrace a jejich úžasné výhody na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *