Vaše postel a vaše rodina, tlukot srdce vašeho domova

Podporuje vaše postel všechny věci, které v ní děláte?Podporuje vaše postel vše, co v ní (a vaše rodina) děláte?

Kuchyně může být srdcem šťastného a zdravého domova, ale naše ložnice jsou její duší. Vaše postel je (nebo by měla být) nejpohodlnějším místem ve vašem domě a vyslancem spousty dobrých věcí, včetně zdravého spánku pro vás a vaši rodinu. Je to místo, kde zdravíme své dny a kde se s nimi loučíme. To je místo, kde se mazlíme a hrajeme s našimi milenci, našimi dětmi a našimi mazlíčky.

Zatímco mnozí z nás používají své postele jako lákavé kokony klidu, mohou také sloužit jako domácí kancelář ad hoc, místo pro rodinné setkávání a dokonce i lavička na třídění ponožek. Nedávno jsme se obrátili na naše přátele z Facebooku, abychom zjistili, jak používají své postele (žádáme je, aby své odpovědi zachovali pro rodinu). Ukázalo se, že postele jsou mnohem víc než spaní (a další věc, kterou tam rádi děláme).

Co děláte ve své posteli a ložnici?

„Četl jsem knihu, napsal báseň, surfoval do vzdálených zemí, meditoval vesmírem, mazlil se s blízkými, smál se, plakal, miloval, užil si snídani pro dva se všemi ozdobami a starými dobrými novinami,“ napsala Samantha.

Spousta lidí si užívá přitulení se nebo sledování videí, není žádným překvapením, když teď trávíme tolik času doma. Když je čas na reorganizaci a očištění, vnitřnosti skříně jdou na postel. Někteří nechávají své děti vyrábět hnízda na polštáře, zatímco pro ostatní je to nejkomplikovanější místo pro oddechový čas.

Samozřejmostí je rolování sociálních médií pozdě v noci a časná ranní káva. Spousta lidí používá místo jako místo k chatování se svými partnery na začátku nebo na konci dne. „Hádáme se, plačeme, objímáme se, smějeme se, divíme se, staráme se, konspirujeme a odrážíme vše v pohodlí naší postele,“ napsala Jennifer.

Vaše postel, útočiště a útočiště

Je zřejmé, že naše postele slouží mnoha účelům, ale nejdůležitější je stále dobrý spánek. I když jsou spánkové potřeby každého člověka jiné, nelze popřít, že to všichni potřebujeme. Přemýšlejte o spánku jako o mop-up posádce, když v obchodě dojde k úniku. Naše dny jsou jedním velkým únikem informací a aktivit a my potřebujeme spánek, abychom odstranili všechny trosky, všechno úhledně uložili zpět na police a poté nám dali soupisku do inventáře. Bez spánku se v našich mozcích nic neorganizuje.

Ve stresových dobách – kdy se kvalifikuje globální pandemie – může být spánek náročný. Duševní zdraví může trpět špatným spánkem a spánek může trpět kvůli špatnému duševnímu zdraví. Je to začarovaný kruh, který vyžaduje, abychom se vrátili k základům dobrého spánku.

  • Podporuje vaše postel všechny věci, které v ní děláte?Udržujte pravidelný spánek. Přemýšlejte o zabudování teplé vany nebo sprchy, uklidňujícího šálku čaje bez kofeinu nebo si prostě přečtěte knihu na klidném místě před spaním. Hodinu před tím, než plánujete spát, se začněte uvolňovat, abyste byli vy i vaše tělo připraveni spát současně.
  • Uložte zákaz vycházení na elektroniku. I když vás může lákat zkontrolovat zprávy (nebo sociální média) týkající se nejnovějšího vývoje o COVID-19, než jdete spát, může to zvýšit vaši úzkost a znemožnit klidný noční spánek. Prohlašte svou ložnici zónou bez elektroniky.
  • Vytvořte klidné, chladné a tmavé prostředí spánku. Pokud nezatmíváte odstíny oken, zvažte masku na oči. Aplikace s bílým šumem nebo aplikace pro telefon vám pomohou vytvořit uklidňující prostředí a nezapomeňte, že ideální teplota pro spánek je 60 ° F – 67 ° F (15 ° C – 19 ° C).
  • Přehodnoťte občerstvení před spaním. Vyhýbejte se jídlům, která jsou smažená, příliš bohatá, kořeněná nebo kyselá, stejně jako nápoje sycené oxidem uhličitým, čaj nebo káva s kofeinem a samozřejmě alkoholické nápoje, které vám mohou pomoci usnout, ale dehydratují vás a probudí uprostřed noci.
  • Přemýšlet. Stáhněte si do svého telefonu meditační aplikaci s průvodcem nebo použijte video YouTube, které vám tento proces pomůže. Udělejte to součástí rutiny před spaním, abyste uklidnili úzkost a obnovili pocit klidu.

5 věcí, které byste nikdy neměli dělat v posteli

Pokud se nesnažíte dostat nejhorší noční spánek svého života, nedělejte tyto věci v posteli.

  • Nekuřte v posteli. Nepotřebujete, abychom vám říkali, proč je kouření pro vás špatné a proč by se to nikdy nemělo dělat v posteli. Ale stojí za zmínku, že kouření zůstává podle amerických hasičských úřadů v Americe nejčastější příčinou úmrtí způsobených domácími požáry. Mimochodem, nikotin je stimulant, což znamená, že také narušuje přirozené spánkové vzorce.10 nejhorších potravin k jídlu v posteli
  • Nejezte v posteli. Zatímco někteří naši přátelé z Facebooku připustili, že se v posteli trápí pizzou, některá jídla by se nikdy neměla jíst v posteli. Kromě ick faktoru drobků mezi listy mohou být některá jídla obtížně strávitelná, což není dobrá zpráva pro dobrý noční spánek.
  • V posteli se nehádejte. Pokud se vy a váš partner účastníte polštářových rozhovorů, abyste celý den skončili, vyhněte se problémům s horkými knoflíky, které vám načerpají adrenalin. Pokud však líčení není součástí vaší strategie „jít spát“…
  • Nesledujte děsivé filmy v posteli. Uvolnit se pro dobrý spánek je téměř nemožné, když sledujete horor, který vás znepokojuje nebo bojí.
  • Neplaťte účty v posteli. Opravdu musíme vysvětlit, proč to není dobrý nápad?

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living přepravitelná matrace na spaní

Toužíte po dalších informacích o spánku, které opravdu můžete použít?
Připojte se k našim komunitám na
Facebook a Twitter
a pokračujme v konverzaci.
Rádi bychom slyšeli, co říkáte!

Tento blog neposkytuje lékařskou pomoc. Je určen pro obecné informační účely
pouze a neřeší jednotlivé okolnosti. Není to náhrada za profesionální
lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu a nemělo by se na něj spoléhat při rozhodování o vašem
zdraví. Nikdy neignorujte odbornou lékařskou pomoc při hledání léčby kvůli něčemu, co jste
četli na webu Restonic.com. Pokud si myslíte, že můžete mít lékařskou pohotovost, okamžitě zavolejte svého
lékaře nebo vytočte 911.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *